Kontakt

UL. CHORZOWSKA 50
44-100 GLIWICE

TEL (032) 231 80 16, 231 18 31

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.

Usługi

Usługi świadczone przez naszą kancelarię wykonywane są rzetelnie i terminowo, z uwzględnieniem zawodowego (profesjonalnego) charakteru naszej działalności. Usługi świadczone są w oparciu o umowy o stałą obsługę prawną, ale także w oparciu o umowy doraźne.

Czynności objęte zakresem usług świadczonych przez Kancelarię wykonywane są w zależności od potrzeby i uzgodnień stron, w siedzibie Zamawiającego, bądź w Kancelarii, względnie w innym miejscu, w którym Zamawiający załatwia sprawy lub prowadzi negocjacje.

W obsłudze prawnej wykorzystywane są m.in. środki komunikacji elektronicznej (e-mail).

Doświadczenia związane z praktyką świadczonej pomocy prawnej wskazują na to, że niemal w każdej firmie zdarzają się sytuacje wyjątkowe, w których niezbędna jest niezwłoczna pomoc prawnika w podjęciu ważnej decyzji, bądź dla uniknięcia znacznej szkody majątkowej. Wychodząc naprzeciw tym potrzebom Kancelaria na podstawie odrębnej klauzuli umownej gwarantuje swoim stałym Klientom, że w razie zaistnienia nagłej potrzeby udzielenia niezwłocznej pomocy prawnej łącznie z przybyciem do siedziby Klienta radca prawny bądź aplikant stawi się niezwłocznie, nie dłużej niż w ciągu 1 godziny od wezwania. Dotyczy to dni powszednich. W weekendy reakcja na takie wezwanie może przedłużyć się do 2,5 godziny.

wykonanie strony: Everest